Člen skupiny
Volejte dodavatele tepla!

380 716 740

Vstup silného investora umožní společnosti Energo další rozvoj

25. 11. 2016

Energo Český Krumlov poskytuje služby v oblasti výroby a rozvodu tepla už téměř čtvrt století. Největší provozovatel domovních kotelen v jižních Čechách nedávno změnil majitele a stal se součástí silné investiční skupiny LAMA ENERGY GROUP.  Společnost je připravena rozšířit okruh svých zákazníků i působnost do dalších obcí.

Energo Český Krumlov zajišťuje výrobu tepla z bezmála padesáti vlastních i pronajatých plynových kotelen. Kromě Českého Krumlova zásobuje teplem i  Větřní. Mezi její odběratele patří domácnosti, firmy i městské objekty.

„Zákazníkům nabízíme komplexní služby. Kromě spolehlivých dodávek tepla také nepřetržitý servis plynových zdrojů, zákonné revize, nonstop havarijní službu, opravy kotelen nebo rozúčtování ceny tepla,“ vysvětluje jednatel Petr Jeník.

Společnost nedávno změnila majitele a stala se součástí české investiční skupiny LAMA ENERGY GROUP. Mezi dceřinými společnostmi holdingu jsou LAMA energy, dodavatel plynu a elektřiny, LAMA gas & oil těží plyn a ropu na jižní Moravě, Teplárna Otrokovice nebo Teplárna Kyjov. Díky vstupu silného investora tak může Energo dále rozvíjet své aktivity v regionu. „Chceme zajišťovat dodávky tepla za příznivé ceny, zlepšovat služby a věnovat se modernizaci kotelen. Máme dlouholeté zkušenosti s dodávkami tepla a jsme připraveni nabídnout naše služby dalším zákazníkům v Českém Krumlově  i  v okolních obcích,“ říká jednatel Petr Jeník. 

Nový majitel jako společensky odpovědná firma také podporuje projekty neziskových organizací a měst. V letošním roce již Energo podpořilo II. reprezentační ples města Český Krumlov, Svatováclavské slavnosti i akci Advent a Vánoce v Českém Krumlově 2016.