Člen skupiny
Volejte dodavatele tepla!

380 716 740

Společnost Energo se stala součástí LAMA ENERGY GROUP

Společnost Energo se stala součástí LAMA ENERGY GROUP 23. 01. 2016

V závěru roku 2015 došlo ve společnosti k významné změně a novým majitelem se stala silná česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP. Mezi dceřinými společnostmi holdingu jsou LAMA energy, dodavatel plynu a elektřiny pro domácnosti, podnikatele a velkoodběratele, LAMA gas & oil těží plyn a ropu na jižní Moravě, dále Teplárna Otrokovice a Teplárna Kyjov. Do skupiny patří také virtuální mobilní operátor LAMA mobile nebo satelitní televize DIGI TV.

A jaké jsou další plány nového vlastníka s Energo Český Krumlov?  „Chceme nadále zajišťovat dodávky tepla za příznivé ceny, věnovat se zvýšení efektivity výroby a rozvodu tepla i modernizaci kotelen. Rádi bychom také rozšířili svoji působnost do dalších obcí v okolí Českého Krumlova,“ říká jednatel společnosti Petr Jeník. 

Nový majitel chce aktivně spolupracovat se svými partnery, informovat je o svých plánech a jako společensky odpovědná firma podporovat projekty neziskových organizací a měst. V letošním roce již Energo Český Krumlov podpořilo II. reprezentační ples města Český Krumlov a stane se také partnerem Svatováclavských slavností.