Člen skupiny
Volejte dodavatele tepla!

380 716 740

Energo Český Krumlov snižuje ceny za dodávky tepla

19. 12. 2016

Dobré zprávy přináší svým odběratelům společnost Energo Český Krumlov. Největší provozovatel domovních kotelen v jižních Čechách sníží v příštím roce ceny v průměru o pět procent.

Energo zajišťuje výrobu tepla z bezmála padesáti vlastních i pronajatých plynových kotelen. Kromě Českého Krumlova zásobuje teplem i Větřní a své aktivity dále rozšiřuje. „Koupili jsme od společnosti Carthamus tři výměníkové stanice, které jsme přebudovali na plynové kotelny a od loňského roku je provozujeme. Naši odběratelé oceňují kvalitu dodávek, bezproblémové zajištění vytápění bez výpadků a letních odstávek. Podařilo se nám také snížit cenu o 50 korun za GJ v porovnání s předcházejícím dodavatelem,“ říká jednatel Petr Jeník.

A zákazníci ušetří za dodávky tepla i v příštím roce. „Kromě příznivé ceny chceme nabízet spolehlivé dodávky a stále lepší služby. Pracujeme na modernizaci kotelen, aby byl jejich provoz efektivnější a díky tomu i ceny pro naše odběratele ještě výhodnější,“ dodává Jeník.

Společnost Energo Český Krumlov se před rokem stala součástí silné investiční skupiny LAMA ENERGY GROUP. Mezi dceřinými společnostmi jsou LAMA energy, dodavatel plynu a elektřiny, LAMA gas & oil těží plyn a ropu na jižní Moravě, Teplárna Otrokovice nebo Teplárna Kyjov.