Člen skupiny
Volejte dodavatele tepla!

380 716 740

Společnost Energo Český Krumlov je připravena na topnou sezonu

19. 09. 2016

Společnost Energo Český Krumlov, která mimo jiné zásobuje teplem v Českém Krumlově sídliště Plešivec, Špičák, Nádražní Předměstí, Vyšehrad a pro obec Větřní provozuje tepelné hospodářství, je pro nastávající topnou sezonu připravena zajistit dodávky tepla a teplé vody ke spokojenosti odběratelů.

Poslední topná sezona se od minulých let moc nelišila. Až na malé výjimky teplé počasí nepřinášelo vysoké nároky na provozovanou technologii, což se následně příznivě odrazilo i v letní údržbě. Pravidelné opravy ukončila společnost v dostatečném předstihu. Během letních měsíců se v Českém Krumlově opravily teplovody Plešivec a Za Nádražím, v září se dokončí úprava teplovodu na Nádražním Předměstí.

Ve Větřní se provedla preventivní údržba, na kterou obec vyčlenila mimořádné finanční prostředky. Na hlavních kotelnách Sad Míru K1, Urbal  K2, kotelna Učiliště K13  a K14 se opravily mechanické ucpávky čerpadel a výměna kulových uzávěrů teplovodních tras na patách domů 201 -203 přispěla ke snížení ztrát teplé vody. V bytovém domě č.p. 61 se upravila regulace, aby byly zajištěny kvalitní dodávky tepla a teplé vody.

Do nové topné sezony vám naše společnost přeje příjemnou tepelnou pohodu.